Hodnocení studánek

Každý záznam uvedený v národním registru, lze ohodnotit 1 až 5 body. Hodnocení lze brát pouze jako orientační informaci, neboť každý má jiná kritéria a nelze paušalizovat přesně situaci ve které má dostat zdroj 2 nebo 4 body. Někomu se líbí zapadlé horské prameny, někdo má rád hodnosné kamenné stavby. Nejvyšší hodnocení 5 bodů, by mělo být pro zdroje, které nabízí osvěžení, jejich voda je na první pohled čistá, okolí zdroje je upravené, zkrátka studánka jako celek zapůsobí a zanechá dojem. Hodnocení nelze v žádném případě brát jako parametr kvality vody ve stylu, má to 3,4 tak to bude pitné. Konzumace je vždy na vlastní nebezpečí.

Hodnocení lze provádět v detailním výpise záznamu, pod zobrazenou fotkou, kliknutím na hvězdičky. Počet bodů který udělujete je znázorněn počtem červených hvězdiček. Z každé IP adresy lze hodnotit každý zdroj pouze jednou.

Hodnocení 5 bodů

Ukázka hodnocení

Hodnocení 2 body

Ukázka hodnocení

Pokud vám hodnocení nefunguje, tzn. že vám nejde kliknout na hvězdičku, či se při pohybu kurzorem myši nemění barvy, pak máte vypnutý JavaScript a hodnocení nelze provést.

Celkem bylo odesláno 22386 hlasů pro 6523 záznamů.